CZENDE

Logo

Wellness - fitodar
Wellness

Zrelaxujte tělo i duši po náročném dni v našem nově otevřeném wellness centru. Po jeho návštěvě se budete cítit uvolněně a odpočatě a načerpáte tak energii pro další den.

Ubytování
Pokoje

Ubytování v komfortně vybavených 19 dvoulůžkových pokojích a 2 apartmánech. V každém pokoji připojení k internetu zdarma!

Bylinná káď fitodar
Bylinná káď Fitodar

Patří mezi nejpřirozenější a nejefektivnější metody detoxikace a očisty celého našeho organismu. Očišťuje, detoxikuje, regeneruje, harmonizuje tělo, ducha i mysl. Tímto procesem se posiluje celý imunitní systém organismu.

Tipy na výlety
Výlety

Hotel je výborným výchozím bodem pro objevování krás města Opavy i pamětihodností a zajímavostí jejího okolí.

Gastro speciality

HOSPODA A MINIPIVOVAR U KOMÁRKŮ V ROHOVĚ

Hospoda byla založena již v 19. století pradědečkem současného majitele, od té doby je nepřetržitě v provozu. Odkaz k tradici je umocněn interiérem ve stylu 20-30 let. Specialitou hospody je mimo minipivovaru, který vaří pivou tradiční metodou a pouze z českých surovin také unikátní a speciální pec, ve kterou pečou kolena, kýty, krocany, kachny i lososy.

www: Hospoda a minipivovar U Komárků

Gastro speciality

PSTRUŽÍ FARMA V BĚLÉ

Pstruží farma s hájenkou "U Chmelíka" leží cca 1 km za obcí Bělá směrem na obec Závada. Stará hájenka se sedmi základními kameny od původních majitelů Rotschildů byla postavena roku 1856. Roku 1896 u ní vznikla pstruží farma. V krásném prostředí v blízkosti lesů si zde návštěvníci mohou vychutnat rybí pochoutky, které si po zapůjčení prutu mohou ulovit sami.

www: Pstruží farma

Gastro speciality